Skip to main content
TRENER PERSONALNY

Daria Kałat-Roczniak

Miłośniczka ruchu, która swoją nauczycielsko – instruktorską przygodę zaczynała w klubach fitness, będąc instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness, instruktorem ICG (Indoor Cycling Group) z licencją A oraz trenerką personalną.

Instruktor rekreacji ruchowej

Dla Darii aktywność fizyczna jest nieodłączną częścią życia, a od kilku lat jej największą pasją jest pilates. Swoją przygodę z tym typem aktywności rozpoczęła na matach pod czujnym okiem nauczycieli ze szkoły Open Mind. Z czasem zaczęła się jednak rozwijać i prowadzić ćwiczenia z wykorzystaniem maszyn do pilatesu.

Daria stale poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i kursach. Jej profesjonalizm, umiejętności motywacyjne i indywidualne podejście do każdego podopiecznego sprawiły, że zyskała już zaufanie wiele osób, które z jej pomocą poprawiły kondycje i samopoczucie, zwiększając komfort swojego życia.

Trener pilates

Jako trener pilates Daria zdobywała doświadczenie w Joe Studio w Rzeszowie, w Fit Spine Studio w Warszawie oraz w Studio Pilates in Tuscany Prato we Włoszech.

W 2021 roku ukończyła szkolenie nauczycielskie The BASI Pilates Comprehensive Teacher Training Program w jednej z najbardziej prestiżowych amerykańskich szkół BASI Pilates (Body Arts and Science International). Od marca jest certyfikowanym nauczycielem tej metody.

Daria wyznaje zasadę never stop learning, dlatego nieustannie szkoli się u międzynarodowych nauczycieli metody Pilates z RPA, USA, Włoch i Holandii.

Trening indywidualny

Prowadząc treningi indywidualne, Daria rozwija nie tylko siłę i wytrzymałość swoich podopiecznych, ale też poprawia ich koordynację, równowagę i siłę. Współpraca z Darią to jednak nie tylko wysiłek fizyczny, ale też wyjątkowe doświadczenie, pozwalające się odprężyć i zrelaksować.

Swoją pracę traktuje, jako powołanie, dlatego z ogromną pasją i zaangażowaniem wprowadza klientów w świat ruchu, dzieląc się z nimi zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną znajomością pilatesu, dopasowując ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z klientów.

Trener personalny

Daria jest nie tylko trenerką personalną, ale też licencjonowaną terapeutką metody bilateralnej integracji (współpraca międzypółkulowa). Z wiedzy tej czerpie, w trakcie pracy z klientami Pilatesowni, bo Pilates to przecież harmonijna współpraca ciała i umysłu.

Prowadząc zarówno zajęcia personalne, jak i grupowe wykorzystuje swoje umiejętności, pomagając klientom odnaleźć płynność poruszania się oraz precyzję ruchu, uwalniając ich od fizycznych i mentalnych blokad.

Łącząc swoje kompetencje z obszaru pilatesu z wiedzą, w zakresie terapii metodą bilateralnej integracji, Daria pomaga podopiecznym w poprawie jakości ich życia.