Skip to main content

Akademia

Body Reading Pilates, czyli Pilates Teacher Evolution Program

SPRAWDŹ OFERTĘ PILATESOWNI!
Pilates Teacher Evolution Program, czyli

Akademia

Jesteś doświadczonym nauczycielem pilatesu lub praktykiem pracy z ciałem?

Znasz na pamięć pilatesowy order i większość ćwiczeń na wszystkich pozostałych sprzętach, ale chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu anatomii funkcjonalnej i fizjologii ludzkiego ciała?

Zaczyna brakować Ci narzędzi do efektywnej, terapeutycznej pracy z tymi klientami, którzy nie wpisują się w schemat?

Masz w sobie otwartość na inne metody pracy z ciałem, które pomogą Tobie i Twoim klientom odkryć na nowo pilatesowe pryncypia ?

Chcesz zacząć pracować w studio z oddechem i dotykiem w sposób bezpieczny, komfortowy i efektywny zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich klientów?

Chcesz nauczyć się pracować z przekonaniami i emocjami Twoich klientów oraz patrzeć na ich dolegliwości w sposób holistyczny?

Chcesz wspierać swoją pracą kobiety i poznać kobiecy punkt widzenia Pilatesu?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, to znaczy,że te warsztaty są dla Ciebie!

Akademia Pilatesownia

Oferta

AKADEMIA

Kompleksowy trening oddechowy

Umiejętność pracy z oddechem to potężne narzędzie, które może zmienić jakość Twojego życia i jakość pracy z klientem w studio. Wykorzystaj je!

Życie to ruch i oddech.
Pilates wiedział, że funkcjonalny ruch ma swój początek w funkcjonalnym oddechu. Odkryj i Ty terapeutyczną moc oddechu. Dowiedz się jak z pomocą ćwiczeń oddechowych uczyć podstawowych założeń systemu Pilatesa takich jak poprawna aktywacja centrum, wydłużenie, połączenie z plecami, koncentracja. Naucz się technik oddechowych, które będziesz mógł zastosować do progresji klienta w systemie oraz jak wykorzystywać oddech do lepszego „czucia ciała” oraz uwalniania z niego napięć.

Wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę teoretyczną oraz „skrzynkę” z praktycznymi narzędziami do pracy z Twoim własnym oddechem oraz wynikającymi z niego deficytami, dolegliwościami i dysfunkcjami!

NAPISZ DO MNIE!
AKADEMIA

Kobieca strona Pilatesu

Warsztat teoretyczno-praktyczny ma na celu zwrócenie Twojej uwagi na problemy, o których klientki studia pilatesu rzadko mówią wprost!

Pilates jest treningiem wspierającym kobiece zdrowie we wszystkich fazach życia. Pilates może również leczyć wiele kobiecych dolegliwości. Dowiedz się, jakie są najczęstsze dysfunkcje dna miednicy w poszczególnych okresach życia kobiet. Naucz się dobierać ćwiczenia i programować prozdrowotny trening w studio w zależności od tego, w jakim okresie życia kobieta się znajduje. Pilates może być doskonałą profilaktyką typowych kobiecych dolegliwości oraz bardzo efektywnym elementem wspomagającym proces ich leczenia. Wykorzystaj potencjał systemu stworzonego przez mężczyznę, by w znaczący sposób wpłynąć na poprawę jakości życia bliskich Ci kobiet.

Wyposażymy Cię w wiedzę teoretyczną oraz „skrzynkę” z praktycznymi narzędziami do pracy z „kobiecym centrum” i kobiecym ciałem.
Uważność na potrzeby kobiet, które stanowią zdecydowaną większość wśród osób odwiedzających studia pilates, jest ogromnym atutem nauczyciela pilatesu.
Ćwicz z nimi TEN Pilates, którego NAJBARDZIEJ potrzebują.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!
AKADEMIA

Psychosomatyczna warstwa Pilatesu

Nauczysz się holistycznego patrzenia na klienta bólowego oraz skutecznych technik psychosomatycznych, które podniosą Twój warsztat pracy na zupełnie inny poziom!

Pilates coraz częściej jest zalecany przez lekarzy i fizjoterapeutów jako prozdrowotna aktywność fizyczna dla osób które boli kręgosłup. To więcej niż pewne, że trafi do Ciebie klient którego z “jakiś przyczyn” boli kręgosłup. Warto wiedzieć, że nie zawsze przyczyna tego bólu będzie znajdowała się w samym kręgosłupie, bo tu właśnie zaczynają się schody. Kończą się schematy i ordery, a zaczyna się prawdziwa rozkmina, co zrobić z “ciałem, które jest przed tobą” kiedy dyskopatia goni dyskopatię i kręgozmykiem pogania. Warsztat teoretyczno-praktyczny bezboleśnie wprowadzi Cię w świat psychosomatyki. Dowiesz się jak pracować w warunkach studia z klientem z przewlekłym bólem kręgosłupa w sposób bezpieczny i efektywny.

Poznasz narzędzia dzięki którym będziesz mógł pracować nie tylko z ciałem, ale także z przekonaniami i emocjami swoich klientów.

Nabierzesz pewności siebie i pozbędziesz się strachu przed współpracą z klientem bólowym.

Zaczniesz faktycznie pomagać swoim klientom w powrocie do pełni życia bez bólu!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!
AKADEMIA

Terapeutyczna moc dotyku

Dowiesz się jak pracować z dotykiem w specyficznym środowisku, jakim jest studio pilates!

Jest z nami niemal do samego początku i opuszcza nas jako ostatni. Oddziałuje na granicy świadomości lub całkiem podświadomie. Przynosi ulgę albo dostarcza cierpienia. Dotyk to najczęściej pomijany ze wszystkich zmysłów, który ma jednak terapeutyczną moc.
Czy dotyk to temat, którego lepiej nie dotykać? Nie dla mnie! Podczas teoretyczno-praktycznego warsztatu będziemy eksplorować dotyk i jego właściwości terapeutyczne. Doświadczysz na własnej skórze jego terapeutycznej mocy.

Nauczysz się technik, które podniosą Twoje hands on na wyższy poziom.

Wierz lub nie, ale Twoi klienci to pokochają!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!