Skip to main content
Fizjoterapeutka stomatologiczna i estetyczna

Milena Mordec

Milena Mordec jest fizjoterapeutką z ponad 6-letnim doświadczeniem w indywidualnej pracy z pacjentem. Podczas prowadzenia terapii szczególną uwagę zwraca na przywrócenie komfortu życia oraz likwidację barier jakimi są ból i ograniczenia w strukturze i funkcji organizmu.

“Holistyczne podejście i szczegółowy wywiad medyczny dotyczący dolegliwości związanych nie tylko z rejonem twarzoczaszki, dają mi możliwość tworzenia skutecznego planu terapii i
wyznaczania właściwego kierunku, w którym w terapii podążam wspólnie z pacjentem”.
SKONTAKTUJ SIĘ

Fizjoterapeutka stomatologiczna Milena Mordec

Swoje zainteresowania i rozwój zawodowy kieruje w stronę faceworkingu, nieustannie poszerząjąc swoją wiedzę o liczne kursy i szkolenia w zakresie fizjoterapii stomatologicznej, terapii szczękowo-twarzowej, terapii manualnej blizny, osteopatii estetycznej twarzy. 

Milena, jako fizjoterapeutka stomatologiczna specjalizuje się w faceliftingu, terapii manualnej twarzy i kinesiotapingu estetycznym. 

W swojej praktyce pragnie łączyć klasyczną fizjoterapię z koncepcją medycyny estetycznej, aby móc udzielić efektywnego wsparcia wielopoziomowych procesów, dotyczących nie tylko wyglądu zewnętrznego skóry twarzy, ale również jej funkcji fizjologicznych. 

Fizjoterapeutka Milena

Milena wszystkie terapie prowadzi z wykorzystaniem umiejętności nawiązywania pozytywnej relacji i aktywnego słuchania, maksymalnym zaangażowaniem i wysoko rozwiniętą kreatywnością. 

Ważna jest dla niej komunikacja z pacjentem. Holistyczne podejście i szczegółowy wywiad medyczny dotyczący dolegliwości związanych nie tylko z rejonem twarzoczaszki, dają jej możliwość tworzenia skutecznego planu terapii i wyznaczania właściwego kierunku, w którym wspólnie będziemy podążać.

Jeżeli czujesz dyskomfort lub zauważasz u siebie zaburzenia funkcji w okolicy narządu żucia, ból szczęki, ból żuchwy, bóle w okolicy jamy ustnej, twarzy i głowy oraz słyszalne trzaski i przeskakiwania w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych – skontaktuj się z Mileną już dziś, by umówić dogodny termin konsultacji i poczuć się lepiej!

Kwalifikacje zawodowe

  • Studia licencjackie Kierunek: Fizjoterapia
  • Studia magisterskie Kierunek: Fizjoterapia
  • Terapia manualna twarzy FACELIFT
  • PNF
  • Masaż tkanek głębokich
  • Taping rehabilitacyjny
  • Masaż pałeczkami bambusowymi
  • Masaż bańką chińską