Skip to main content
Trener personalny

Grzegorz Pelczar

Swoją profesjonalną przygodę z klasycznym pilatesem Grzegorz rozpoczął w 2019 roku, gdy zaczął trenować w Joe Studio w Rzeszowie, pod czujnym okiem Patrycji Dykman. Dzisiaj pasją do ruchu zaraża swoich podopiecznych, będąc trenerem personalnym.

„Pilates to dla mnie holistyczna metoda aktywności fizycznej, przynosząca korzyści dla ciała i ducha. Regularne ćwiczenia koją nie tylko ból, ale też emocje i stres. Pozwalają poprawić swoją postawę, siłę, elastyczność i koordynację, ale przede wszystkim – odnaleźć życiowy balans”
SKONTAKTUJ SIĘ

Trener pilates

Pilates jest dla Grzegorza, niczym podróż przez zawiłe meandry ciała i umysłu. Stale dąży więc do osiągnięcia synergii pomiędzy soma i psyche, co przekłada się na dobrostan psychofizyczny klientów, korzystających z usług Pilatesowni. 

Grzegorz odkrył tajniki świata pilatesu już przed wieloma osobami, które często nie spodziewały się, że w wyniku regularnych ćwiczeń, poprawie ulegnie nie tylko ich kondycja fizyczna, ale także samopoczucie.  

Obecnie kończy pierwszą edycję kursu Comprehensive Teacher Program w Lublinie, gdzie szlifuje swoje kompetencje trenerskie pod okiem Marioli Wentlandt i Agnieszki Górki.

Trening indywidualny

Współpracując z klientami, Grzegorz zwraca uwagę nie tylko na to by wykorzystywać najskuteczniejsze praktyki, w zakresie kształtowania wzorców ruchowych, ale też na to, by poprzez trening, motywować ich do osiągnięcia pełni zdrowia i spokoju ducha. 

W trakcie zajęć indywidualnych Grzegorz skupia 100% swojej uwagi na podopiecznym, krok po kroku, wspierając go w pokonywaniu swoich ograniczeń.

Wierzy, że każdy z nas skrywa w sobie nieskończone możliwości i potencjał, a jego rolą – jest pomaganie klientom w ich odkrywaniu i wzmacnianiu samych siebie.

Trener personalny

Jako trener personalny Grzegorz regularnie poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w warsztatach i konferencjach, prowadzonych przez topowych nauczycieli z całego świata, takich jak Gloria Gasperii, Marian Tarin, Miguel Jorge, Jean Claude Nelson. 

W trakcie zajęć  skupia się na tym, by poprzez indywidualnie dobrany plan treningowy, pracować z podopiecznymi nad wymarzoną kondycją fizyczną. 

Stale udowadnia, że pilates to nie tylko ćwiczenia, ale też filozofia, pozwalająca dążyć do harmonii i równowagi w każdej sferze życia.

Kwalifikacje zawodowe

  • Comprehensive Teachers Training Program with Klasyczny Pilates Lublin
  • Gloria Gasperi Workshop
  • Miguel Silva Workshop

Harmonogram treningów z Grzegorzem Pelczarem