Skip to main content

Niespadające

Marka odzieżowa premium dla kobiet o specjalnych potrzebach

SPRAWDŹ OFERTĘ PILATESOWNI!
Jesteśmy

Niespadające

Niespadające to niezwykłe ubrania, w których odnajdziesz pasję, radość i miłość, włożoną w proces ich tworzenia.
Produkty marki powstają, aby każda kobieta niezależnie od rozmiaru, który nosi, mogła czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

O MNIE

Gosia - właścicielka Pilatesowni

Cześć, jestem Gosia. Jestem fizjoterapeutką i właścicielką profesjonalnego Studia Pilates. Pracuję głównie z kobietami, z ich ciałami i zapisanych w nich historiami. W Niespadających kryje się z kolei moja osobista historia.

Kiedy w kwietniu 2020 roku, urodziłam moją córkę Karolinę, chciałam jak najszybciej wrócić do treningów, ponieważ kocham pilates na maszynach i odkąd pamiętam – zawsze byłam bardzo aktywna fizycznie. Kiedy chciałam wrócić do treningów okazało się, że legginsy, których używałam przed ciążą, są za małe i niewygodne.
Największym problemem było dla mnie to, że podczas ruchu rolowały się pod brzuchem w linii majtek i opadały w kroku. Musiałam je cały czas podciągać, zamiast w pełni skupić się na treningu.
Zamawiałam więc kolejne legginsy z nadzieją, że w końcu trafię na te niespadające…
Tak się jednak nie stało. Po pół roku nieudanych poszukiwań i narastającej frustracji postanowiłam sama zaprojektować legginsy dla siebie. Tak powstał pierwszy prototyp Niespadających legginsów.

Ja odzyskałam komfort i pewność siebie, a Niespadające rzeszę fanek, wśród klientek mojej Pilatesowni.
Wspólnie zaczęłyśmy pracować nad detalami, ulepszać konstrukcje, testować inne materiały, szukać najbardziej komfortowych rozwiązań. Moimi modelkami-testerkami były kobiety midsize, młode mamy, kobiety z bliznami po porodzie CC i pooperacyjnymi.
Wsłuchując się w ich potrzeby, starałam się udoskonalić Niespadające tak, aby spełniały ich oczekiwania. By również u mnie w Studiu mogły czuć się komfortowo, atrakcyjnie i kobieco.
We wrześniu 2021 odbyła się premiera Niespadajacych legginsów i kombinezonów, które zostały bardzo ciepło przyjęte w środowisku nauczycieli pilatesu.
Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie i pomoc, które otrzymałam od różnych kobiet, na różnych etapach tworzenia Niespadających. To marka stworzona przez kobiety i z myślą o kobietach. W trosce o ich komfort i dobrostan psychofizyczny…
Dlatego, że po prostu na to zasługujemy.

Inspiracją do stworzenia Niespadających jest

minimalistyczny vibe, holistyczne podejście do ciała i umysłu, balans, radość i spokój.

Chcesz zamówić Niespadające?

O MARCE

Niespadające to niezwykłe ubrania,

w których odnajdziesz pasję, radość i miłość, włożoną w proces ich tworzenia. Produkty marki powstają, aby każda kobieta niezależnie od rozmiaru, który nosi, mogła czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Pilates, joga, taniec, spacer po lesie, jogging w mieście...niezależnie od tego, co kochasz.

Z Niespadającymi osiągniesz przyjemność i satysfakcję, płynącą z ruchu ciała w przestrzeni. A może wykorzystasz te wyjątkowe legginsy, w pracy lub na randce?

Niespadające będą Twoim niezawodnym towarzyszem aktywnego stylu życia. W drodze do poznania siebie i odkrycia swojej wewnętrznej siły oraz głębokiej akceptacji.

Wierzę w piękno słów “mniej znaczy więcej”. Niespadające ubrania łączą w sobie prostotę, wygodę oraz ponadczasowy styl. Zaprojektowaliśmy je tak, aby pasowały do Ciebie, sprawiając wrażenie drugiej skóry.

Podczas procesu tworzenia Niespadających, w centrum mojej uwagi było ciało w ruchu – ze wszystkimi swoimi zagłębieniami, wypukłościami i krągłościami. W fascynujący sposób zmieniające się na różnych etapach życia. Istotne były także potrzeby, które komunikują nam sygnały od ciała.

Nie ma dwóch jednakowych kobiecych ciał. Dlatego Niespadające to odzież personalizowana, w której poczujesz się zmysłowo, doświadczając wygody. Niespadające to ubrania dla kobiety, kochającej komfort. Naturalnej, zmysłowej, w pełni świadomej siebie, będącej nieustannie w ruchu.

LEGGINSY | KOMBINEZONY

Produkty Niespadające

“Alex was there every step of the way and brought my vision further than I could have imagined!”

Josh MargolisFounder of DAF
Niespadające

Legginsy długie

Niespadające to coś więcej niż legginsy. Ich wytrzymały, satynowy, jedwabiście gładki i w 100% nieprześwitujący materiał, będzie oddychał razem z Tobą. Właściwości, takie jak elastyczność i pochłanialność wilgoci, zapewnią Ci pełną swobodę ruchu, podczas Twojej ulubionej aktywności.

Wysoki stan kończący się nad linią pępka i szeroki pas, zbudowany z 3. warstw elastycznej tkaniny, świetnie wysmukla sylwetkę i sprawia, że legginsy nie zsuwają się podczas ruchu.

Pas zaczyna się zaraz nad spojeniem łonowym i opiera na talerzach biodrowych, dzięki czemu nie roluje się w linii majtek i jest bardzo komfortowy, nawet dla kobiet z blizną po cesarskim cięciu lub operacjach bariatrycznych i plastycznych brzucha.

Pas otuli Twoje ciało nie uciskając go, a podkreślając Twoje atuty. Dzięki zoptymalizowanej ilości płaskich szwów i przeszyć Niespadające legginsy delikatnie i naturalnie dopasowują się do ciała, sprawiając wrażenie drugiej skóry.

Niespadające

Legginsy krótkie

bikery

Niespadające legginsy krótkie to hit dla kobiet, ceniących sobie wygodę i stylowy wygląd, podczas aktywności fizycznej. Ich wytrzymały, satynowy, jedwabiście gładki i nieprześwitujący materiał, zapewni Ci pełną swobodę ruchu i komfort podczas ulubionych ćwiczeń, niezależnie od ich intensywności.

Wysoki stan, kończący się nad linią pępka i szeroki pas, zbudowany z 3. warstw elastycznej tkaniny, nie tylko wysmukla sylwetkę, ale też zapobiega zsuwaniu się legginsów i sprawia, że ćwicząc, czujesz się w nich bardzo wygodnie.

Pas otuli Twoje ciało, podkreślając Twoje atuty, bez zbędnego ucisku, dzięki czemu będziesz czuć się swobodnie i komfortowo podczas każdego treningu.

Niespadające delikatnie i naturalnie dopasowują się do ciała, tworząc wrażenie drugiej skóry.

To legginsy, w których będziesz wyglądać i czuć się dobrze jednocześnie!

Niespadające

Kombinezony

NIESPADAJĄCE

Filozofia i misja

Uważam, że od modnego wzoru na tkaninie ważniejsze jest jej pochodzenie, sposób produkcji oraz warunki, w których - dzięki ludzkiej pracy, została zmieniona w ostateczny produkt. Niespadające ubrania są szyte w Polsce. W sposób świadomy i zrównoważony, a etyczne podejście do produkcji to dla mnie absolutna podstawa.

Optymalizuję zużycie materiałów, stawiam na funkcjonalność produktów, a proces ich powstawania jest ściśle kontrolowany i przebiega w zgodzie z zasadami sprawiedliwego handlu. Wybieram rozwiązania, które ograniczają szkody dla środowiska. Jednocześnie staram się maksymalizować komfort moich klientów i tworzyć dla nich możliwie najlepsze ubrania dostępne online.

Niespadające ubrania są zaprojektowane tak, by stanowiły uniwersalną bazę sportowej garderoby. Są ponadczasowe i nie zmuszają do pogoni za trendami. Jeśli będziesz o nie prawidłowo dbać, będziesz wyglądała w nich tak samo dobrze teraz, za rok, jak i za kilka lat. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów – Niespadające zostaną z Tobą naprawdę na długo.

Inwestując w minimalistyczną i praktyczną formę, budujesz bazę, która daje Ci wiele możliwości i pozwala ograniczyć liczbę kupowanych ubrań. Nie namawiam Cię do wymiany całej sportowej części garderoby, co sezon. Nie chcę też, żebyś zmieniała swój styl co kilka miesięcy. Chcę, byś przekonała się o tym, że wybierając Niespadające ubrania – dobrze się czujesz i wyglądasz.

NIESPADAJĄCE

Personalizacja

Przeciętna kobieta w Wielkiej Brytanii i Europie nosi rozmiar 44. Mniej niż 20% szytych na świecie ubrań jest właśnie w tym rozmiarze, a reprezentacja kobiet mid-size (czyli 40-44) w modzie i mediach jest znikoma.

Tymczasem ciało kobiety zmienia się na różnych etapach jej życia, a kobiecość nigdy nie powinna być definiowana rozmiarem. Nie ma dwóch jednakowych kobiecych ciał. Każda z nas ma swoją własną historię.

Dlatego Niespadające to odzież personalizowana, w której możesz poczuć się zmysłowo i atrakcyjnie, doświadczając pełnej wygody, niezależnie od typu posiadanej sylwetki, wzrostu i rozmiaru, który aktualnie nosisz.

Niespadające możesz dopasować do swoich indywidualnych preferencji, dotyczących np. długości nogawki lub wielkości oversizowego topu w kombinezonie.

Nie zadowalaj się przeciętnością, stwórz swój idealny model i ciesz się komfortem niezależnie do sytuacji!

NIESPADAJĄCE

Eco story

Każdego roku pozbywamy się 92 milionów ton ubrań (co sekundę na świecie, na wysypisko trafia ciężarówka wypełniona ubraniami), a międzynarodowe koncerny odzieżowe palą setki ton niesprzedanego towaru.

Recyklingowi poddaje się tylko 1% światowej produkcji ubrań. Branża mody stoi na niechlubnym podium branż, najbardziej zanieczyszczających środowisko.

Troska o ekosystem towarzyszy mi od początku istnienia marki. Zależy mi na poszerzaniu świadomości oraz na tym, by moda, którą tworzę była odpowiedzialna. Zaczynając od procesu kreacji, przez produkcję, aż po dostarczenie produktu do klienta. Każdy krok opracowany jest tak, aby w jak najmniejszym stopniu wpływać na planetę.

Jestem dumna, że Niespadająca kolekcja tworzona jest w 100 % przez lokalne szwalnie oraz krawcowe.

Moim celem jest tworzenie ubrań, mających jak najmniejszy wpływ na środowisko, dlatego utrzymuję krótki łańcuch dostaw i buduje długotrwałe relacje z dostawcami – oparte na zaufaniu i komunikacji.

Niespadające są zaprojektowane tak, aby były z Tobą jak najdłużej!

Każde zamówienie pakowane jest ręcznie z troską o środowisko naturalne. Używam tekturowych pudełek, wykonanych co najmniej w 90% z materiałów wtórnych. Niespadające otulam w bibuły. Spakowane paczki zabezpieczam biodegradowalnymi foliopakami.