Skip to main content
Trenerka personalna

Patrycja Dykman

Wykwalifikowana trenerka personalna, pasjonatka metody pilates, miłośniczka wszelkiej aktywności fizycznej, a w szczególności górskich wycieczek, jazdy na nartach i tańca.

„W pracy z ludźmi stawiam na relacje, tworząc komfortową przestrzeń do ćwiczeń, w której każdy ma szansę zwiększyć świadomość swojego ciała. Na zajęciach skupiam się nie tylko na precyzji i płynności ruchu, ale też na tym, by pomóc klientom w poprawie dobrostanu psychofizycznego”
SKONTAKTUJ SIĘ

Trener personalny

Swoją profesjonalną przygodę z pilatesem Patrycja Dykman rozpoczęła w 2018 roku, kiedy to dołączyła do rocznego programu Comprehensive Teacher Training Program u Jacqueline Martin. To właśnie wtedy zdobyła pierwsze doświadczenia w pracy na sprzęcie, zaprojektowanym przez Josepha Pilatesa. 

Jako trenerka personalna Patrycja skupia się na tym, by pomóc klientom w odkryciu najlepszej wersji siebie, poprzez dopasowanie planu treningowego do ich indywidualnych celów i potrzeb. Wierzy, że dzięki wspólnej ustawicznej pracy nad ciałem, można zwiększyć nie tylko siłę i kondycję, ale także poziom energii, przydatnej w niemal wszystkich aspektach życia.

Trener pilates

Patrycja stale pogłębia swoją wiedzę z obszaru pilatesu, uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach, a także prowadząc regularną praktykę własną. 

Ukończyła Master Teacher Training Program u Glorii Gasperii, absolwentki szkoły Vintage Pilates w Los Angeles Jay’a Girimes’a (ucznia Josepha Pilatesa).

Pilates jest dla niej nie tylko skuteczną metodą treningu, ale przede wszystkim sposobem na to, jak poczuć się lepiej w swoim ciele i umyśle, zyskując  sprawność i witalność, a także  pracując na własne zdrowie i dobre samopoczucie.

Trening indywidualny

Prowadząc zajęcia indywidualne Patrycja dopasowuje treningi zarówno do potrzeb, jak i umiejętności swoich podopiecznych, kładąc nacisk nie tylko na kształtowanie właściwych wzorców ruchowych, ale też kontrolę oddechu. 

Od najmłodszych lat fascynowała się ruchem, co przerodziło się w jej życiową pasję, którą dzisiaj dzieli się z klientami naszej Pilatesowni.

Kwalifikacje zawodowe

  • Lineage Pilates Comprehensive Teacher Program with Jaqueline Martin
  • Trening oddechowy
  • Trening hipopresyjny 
  • Biomechanika w praktyce
  • Master Teacher Training Program with Gloria Gasperi